Archiv článků

!!! 1. Vrtulkový Workshop !!!

První Workshop s názvem "Základní pohybová průprava" se koná v termínu 20 - 23. 2. 2010 (sobota, neděle, pondělí. úterý). Program platný pro všechny dny: 9:00 začátek  9:30 - 12:00 první taneční blok 12 - 13:00 - oběd + přestávka 13 - 16:00 druhý tanečná blok 16:30 konec Program je již...
Celý článek

Rodičák 29.1.

  Prosíme rodiče DVK, aby se v pátek 29.1. v 17:00 dostavili do školy na druhou rodičovskou schůzku. V případě, že se některý z rodičů nemůže zúčastnit, prosím o zprávu předem (sms). Děkuji, za tým Vrtule Ája 
Celý článek

www.cernavposumavi.cz

Černá v Pošumaví - naše milované rodné místečko, odkud pocházíme a kam se vždy rádi a hrdě vracíme. Na těchto stránkách obce naleznete vše důležité o aktuálním dění v obci, kontakty, fotografie a mnoho dalšího.  
Celý článek

Posila pro DVK

Do týmu DVK se přihlásil další člen - Adam Kvasnička. Hned na začátku překvapil trenéry svým přístupem k tanci a také množstvím tanečních prvků, které ovládá. Doufáme, že mu nadšení pro tanec vydrží a bude pořádnou posilou pro DVK! 
Celý článek

www.gazella.eu

Sportovní oblečení pro tanečníky - super přístup, profesionalita, skvělá cena a kvalitní zboží, doporučujeme!
Celý článek

Rodičovská schůzka

15.1. se od 17 hodin koná rodičovská schůzka v tělocvičně - pouze pro rodiče DVK. Pokud se někdo nemůže dostavit, prosím o zprávu předem. Po informativní schůzce bude následovat normálně trénink pro DVK.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme nové internetové stránky naší skupiny s lepším designem. Doufáme, že na těchto stránkách oceníte hlavně přehlednost a aktuálnost všech informací. Pro případné dotazy se nebojte využít kontaktního formuláře :)
Celý článek